KONST / Litografier / Färglitografi 12735123
nr 1273 5123
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 60/125. Motivet: 33x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:04:59
1/9 18:12:52
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström